Sepetinize Eklendi.    

HAKKIMIZDA

Misyonumuz
İş etiğimizi; en iyiyi üretmek, kalite ve özgünlükten taviz vermemek üzerine kurduk. Sizlerden kazandığımız güvene dayanarak her geçen gün büyümeye, promosyon ürünlerinin tek adresi olmaya, ulaşılabilir ve yaklaşılabilir tarzı benimsemeye söz verdik. Önceliğimiz her zaman paydaşlarımız ve onların beklentilerini karşılamaktır. Amacımız ise; bizi tercih edenlere değer katmak ve unutulmaz olmalarını sağlamaktır. Kuker olarak yaptığımız her tasarım bizim kimliğimizdir. 

Vizyonumuz 
Hızla gelişen ve değişen dünyaya adapte olabilmek, tasarımlarımızı geleneksel tarz ile sınırlandırmadan uluslararası boyuta çıkarabilmek, kurum ve kuruluşların marka değerini artırmak, bilinirlik ve akılda kalıcı ürünleri sahipleri ile buluşturmak. 


Değerlerimiz
Güven, kalite ve özgün tasarım en büyük değerlerimiz. Temelimizi bu üç değer üzerine kurduktan sonra; sahip olduğumuz bilgi birikimi, oluşturduğumuz uzman kadro ve profesyonel yaklaşım ile uluslararası piyasada ilk tercih edilen marka olacağımıza yürekten inanıyoruz.


Yarım asırdan fazladır varlığını, kalitesi ile paralel doğrultuda büyüten KUKER Madeni Eşya, NİZİPLİOĞLU Holding’e bağlı promosyon ürünlerinin tasarımından üretimine kadar yetkinliği olan en köklü markalarından biridir.  1971 yılından bu yana, kurduğu iş ortaklıkları, uluslararası iş ağı ve ödün vermediği kalite anlayışı ile Türkiye’nin en güvenilir markası haline gelmiştir. Tasarım ve üretim departmanlarını kendi bünyesinde barındıran KUKER; özel tasarım aksesuarları, askeri hediyelik eşya ve bröveler, spor kulüpleri aksesuarları, rozetler, madalyonlar, kulüp ve dernek aksesuarları, plaketler ve özel tasarım plaketler, tanıtım aksesuarları ile her geçen gün paydaşlarına değer katmaktadır. Değersiz madeni değerli hale getirmeyi misyonuna katmıştır. Çağa ayak uyduran yenilikçi tasarımları ile onu tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını güvenle karşılamaya devam etmektedir.


Kalite Politikamız
Kalite, markamızın ilk ve değişmeyen prensibidir.  Yüksek teknolojik bir üretim üssünde, kullanılan tüm etken maddelerin uzmanlar tarafından planlandığı ve uygulandığı, paydaş ihtiyaçlarına ek olarak “ En  iyi tasarımı” sunan bir ekip tarafından üretilmektedir.  Ürünlerimizin, güvenliği tasarımı ve gramajına kadar birçok detayı kalite politikamız gereğince dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir.  
 
 
 
 

  Sepetinize Eklendi.