Sepetinize Eklendi.    

S.S.S

Kişiye Özel Tasarım Yapıyor Musunuz ?
- Evet kişiye, kurumlara özel tasarım yapıyoruz veya sizin tasarımlarınızın üretimini gerçekleştirebiliyoruz.

Ürün Çeşitlerinizde Neler Var?
- En çok üretimizi yaptığımız ürünler aşağıdaki gibidir;
   Anahtarlık, Bröve, Dekorasyon, Hatıra ürünler,Kişisel ürünler (Kol düğmesi, Kravat iğnesi, süs eşyaları), Kupa, Madalya, madalyon, masaüstü gereçleri (Kartvizitlik, Kitap ayracı,masa ağırlığı,zarf açacağı), Ödül , Plaket, Rozet.

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?
- Mail, telefon veya Whatsapp yolu ile bizimle iletişime geçip taleplerinizi iletebilirsiniz. Ürün ayrıntıları ile ilgili bilgileri öğrendikten sonra tasarım ve fiyat teklifi sürecini gerçekleştiriyoruz. Teklifi dosyası ve sözleşme süreçleri tamamlandıktan sonra sipariniz oluşuyor.

En Az Kaç Adet Ürün Yaptırabiliriz?
- İstediğiniz adette ürerim yapabiliyoruz, fakat özel üretim ürünlerde ürün adeti fiyatı direkt etkilemektedir.
  Örneğin; 1000 adet ve üzeri ürünlerimizde kalıp ücreti bulunmamaktadır, 1000 adet aşağısı ürünlerimizde kalıp ücreti mevcuttur.

Ne kadar sürede teslimat yapıyoruz?
- 1000-2000 adet arası siparişlerde ortalama olarak 10 iş günü, her 1000 adet ürün ilavesinde +5 iş günü eklenmektedir. Özel tasarım ürünlerde teslimat süresinde değişiklik gösterebilir.

Ürünlerin Kullanım Ömrü Ne Kadar ?
- Ürünlerin kullanım süresi kullanım şartlarına göre değişecektir. Ortalama kullanım süresi 3-6 sene arasıdır.

Garanti süremiz ne kadar ?
- Ürünlerimizin 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Kullanıcı kaynaklı hataları kapsamamaktadır. Ürün teslim alındıktan sonra üretim kaynaklı hataların 3 iş günü içerisinde görsel ile birlikte info@kuker.com.tr mail adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Kalıp Nedir?
- Yapılacak olan ürünün seri ve aynı ölçülerde yapılmasını sağlayan çelik malzemedir. 

Aynı Kalıbı Tekrar Kullanabilir Miyiz?
- Kalıplar 10.000-20.000 (modele ve üretim şekline göre değişiyor) adet ürün yapımında kullanılabilmektedir.  Kalıplarınız bozulmadığı sürece depomuzda muhafaza edilir. Aynı ürün için ikinci siparişinizi geçtiğinizde ise siparişinize kalıp ücreti yansımaz.

Kaplama Nedir, Nasıl yapılır?
- Kaplama işlemi ürünlerin rengini belirlemek için yapılan işlemlerdir. Altın, gümüş gibi değerli madenlerle kaplama yapılabilir fakat bu işlem ürün fiyatında artışa sebep olmaktadır. Altın ve gümüş rengini farklı işlemlerle değerli maden kullanmadan düşük maliyetlerle de elde edebilmemiz mümkündür.
 
 
 
 
 

 
  Sepetinize Eklendi.